ESHOP

Professional Water analysis ICP-OES Zobrazit větší

Professional Water analysis ICP-OES

15020-0300-11

Nové

Profesionální rozbor vody pro Vaše akvarium. Od nás dostanete testovací sáček s ampulema do kterých naberete vodu a pošlete zpátky k nám. Do 14-ti dnů budou výsledky měření dostupné pro vás na webu.

Více informací

899 Kč

Více informací

ICP OES

ICP-OES (indukčně vázaná plazma s optickou emisní spektroskopií)

TRITON průlomová analýza  ICP-OES je budoucností moderní mořské akvaristiky.

Výzkum a vývoj

TRITON - Aplikovaná Rifová Bio Věda - je společnost zaměřená na oblast analýzy, výzkumu a vývoje pro mořské akvaristy. Jedním z nejsilnějších nástrojů je ICP-OES, který poskytuje cenné informace o různých stopových prvcích a makro skladbě světových oceánů. Spolu s TRITON biologickou zkušeností v oblasti rifů a rifové akvaristiky se vytváří tohoto cenného analyzátoru i příští generace metody TRITON.

TRITON přináší přesnou analýzu prospěšnou pro veřejnost.

Ať už pro zájmový nebo profesionální provoz akvária je nyní díky TRITONu možné přesné stanovení měřených hodnot, ale i kontrola mnoha dalších parametrů v akváriu. Problémové parametry jako měď ... mohou být detekovány včas, ještě předtím, než by mohly být pro útesové akvárium nebezpečné. To umožňuje nový, mnohem vyšší stupeň zabezpečení a řešení problémů v rifové akvaristice. K tomu přichází dříve nebývalá možnost rifové akvaristiky - ošetření pomocí stopových prvků. Pomocí přesné analýzy se mohou mořská akvária dokonce přizpůsobit podmínkám různých regionů, z nichž pochází chovaní živočichové. TRITON filozofií je dát zákazníkovi co nejvíce vědomostí o jeho akváriu. Díky ICP-OES laboratoři je to nyní možné ve vysoké míře. Zákazníci TRITON Lab teď mají přesné informace o problematice svého akvária a dovedou sami rozpoznat potřeby svých zvířat. Na ty se můžete zaměřit a ošetřit je pomocí metody TRITON. TRITON se tímto stará o více vědomý a na budoucnost orientovaný chov, který zde dosud neexistoval. Nyní je možné přiblížit živočichy chované v akváriu blíže k přírodě a chovat je zdravějším a individuálnějším způsobem.

Zajištění bezpečnosti

TRITON ICP se používá pro kvalitu všech produktů TRITON. TRITON ICP-OES je denně podrobeno kalibraci. K tomu jsou používány pouze certifikované standardy. Metody měření byly speciálně navrženy pro aplikace s vysokým stupněm soli a pro získání tak přesných informací jak je to možné.

 

Parametry

 ICP-OES měří následující parametry:

 

Na, Ca, Mg, K, Sr, B, Br, S,

Li, Be, Ba, Ti, V, Cr, Mn, Fe, Co, Ni, Cu, Zn, Al, Si, As, Sb, Sn, Cd, Se, Mo, Hg, P (PO4), Pb, Ie

Recenze

Zatím bez recenze. Buďte první.

Napsat recenzi

Professional Water analysis ICP-OES

Professional Water analysis ICP-OES

Profesionální rozbor vody pro Vaše akvarium. Od nás dostanete testovací sáček s ampulema do kterých naberete vodu a pošlete zpátky k nám. Do 14-ti dnů budou výsledky měření dostupné pro vás na webu.

Napsat recenzi

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

7 dalších produktů ve stejné kategorii: