RS MAX NANO - kompletní akvarijní systém (75L, bez stolku)

Nové

RS MAX NANO - kompletní akvarijní systém (75L, bez stolku)

Více informací

18 700 Kč

Více informací

Red Sea MAX® NANO - Plně vybavený akvarijní systém REEF-SPEC® s otevřeným přístupem k hladině a objemem 75 litrů.
 

MAX®  NANO kombinuje soudobý, bezrámový design s nejmodernější technologií.
Tento plně vybavený systém s označením REEF-SPEC® poskytuje vše potřebné pro to, abyste si mohli užívat krásu a diversitu vlastního korálového útesu namísto starostí s výběrem techniky, její použitelnosti a kompatibility.
 
Nový MAX®  NANO je vybaven nejmodernější technologií, která je určena rífařům. Zahrnuje LED osvětlení AI Prime HD s vestavěnou Wi-Fi, filtraci REEF-SPEC® se systémem vodní cirkulace, jednotku automatického doplňováním odparu (ATO) a jednoduchý přístup k ovládání el. zdroje.

Výběrem akvarijního systému Red Sea MAX® NANO se výrazně zjednodušuje provoz mořského akvária.
 
Certifikace REEF-SPEC® je souborem kritérií, které jsou výsledkem mnohaletého výzkumu firmy Red Sea s cílem zajistit setrvalý růst všech druhů korálů včetně choulostivých “SPS” v prostředí uměle vytvořeného útesu.
Tyto znalosti byly získávány po dobu 25 let a vytvořily základ specifikace všech akvárií produktové řady Red Sea MAX®.
 
Pokročilé LED osvětlení s integrovanou Wi-Fi
 MAX® NANO je vybaveno LED osvětlením AI Prime HD, které disponuje tou nejmodernější LED technologii s cílem poskytovat skvělý výkon a příjemné uživatelské rozhraní.
Jednotka Prime HD nabízí plné spektrum a 7-barevnou LED konfiguraci k perfektnímu barevnému ztvárnění prostředí útesu. Kromě toho umožňuje nastavit mnoho světelných efektů.
 
 
Revoluční systém ovládání dynamicky upravuje napájení jednotlivých barevných kanálů tak, že přesune nevyužívaný výkon k ostatním barvám. Umožňuje tedy efektivní využítí dostupného výkonu. Stačí vybrat konkrétní barevný kanál a ten nastavit až na 100% výkon.
Osvětlení lze plně ovládat pomocí vestavěné Wi-Fi. Je kompatibilní s platformami iOS a se zařízeními Android, popř. se všemi zařízeními Mac nebo PC s vestavěnou WiFi.
 
S výkonem pouhých 55w odpovídá Prime HD specifikaci REEF-SPEC® pro akvária MAX® NANO. Jednotka LED je k akváriu pevně připevněna pohyblivým ramenem s cílem zpřístupnit zadní filtrační prostor pro snadnou údržbu nebo úpravy v akváriu.
 

MAX® NANO používá ultra-čisté sklo
Přední a 2 postranní stěny akvária jsou konstruovány z 8mm ultra-čistého skla se skosenými hranami s cílem poskytnout ten nejlepší estetický zážitek.
 

MAX® NANO - vodní cirkulace
Evropské Eco čerpadlo poskytuje výkon 950 l/h (240gph) vodního proudění. Jeho pomocí se voda v nádrži "otočí" skrze filtrační systém 12krát za hodinu. Vodní proudění probíhá v akváriu pomocí rotační trysky, tzv. “eye ball”. Tu lze upravovat tak, aby se v akváriu nenacházela mrtvá místa (bez pohybu vody), a tak se zabránilo usazování nebezpečného detritu na korálech.

 
MAX® NANO - filtrace
Kompletní filtrační systém je uschován v zadním prostoru akvária (v sumpu). Ten je volně přístupný díky pohyblivému krytu a je vybaven unikátním hladinovým skimmerem, který vodu usměrňuje do filtrační ponožky.  Velmi tichý proteinový odpěňovač, cirkulační EU ECO čerpadlo o výkonu 950l/h a 100g aktivního uhlí vše specifikace REEF-SPEC® udržují vodu křišťálově čistou.
MAX® NANO je vybaveno filtračními ponožkami o průchodnosti 225 micronů. Alternativou mohou být i filtrační ponožky o průchodnosti 100 micronů (dostupné jako příslušenství).
 
 
MAX® NANO - proteinový odpěňovač
Srdcem filtračního systému je proteinový odpěňovač. NANO odpěňovač splňuje kritéria specifikace REEF-SPEC® pro SPS korály. Prochází jím celý objem akvária cca 3krát za hodinu s tím, že se v něm akvarijní voda mísí se vzduchem v poměru 3:1. Výhodou konstrukce sumpu je to, že provoz NANO odpěňovače neovlivňuje výška hladiny ve filtrační komoře i přes přirozený vodní odpar.
Je to díky možnosti flexiblně upravovat výšku hladiny pomocí přepážek na výstupu, což příspívá k optimálnímu a stabilnímu procesu filtrace, která se také může měnit dle aktuálního stavu čistoty vody. NANO odpěňovač má tichý provoz díky vestavěnému odhlučnění na vstupu vzduchu a díky "houbě" na výstupu s cílem eliminovat zvuk padající vody.
 
 
 
MAX® NANO - prostor pro filtrační média
Zadní filtrační prostor disponuje upevněnou přihrádkou na filtrační média. Je umístěna tak, aby garantovala 100% vodní proudění. S akváriem MAX® NANO obdržíte také specilální aktivní uhlí (100g), které udrží vodu po dobu prvních 2 měsíců provozu křišťálově čistou.Automatické doplňování odparu (ATO)
MAX® NANO je vybaveno automatickou funkcí doplňování odparu s nádobou o objemu 1.5 litrů sladké vody. Nádoba je schována nad filtračním prostorem. Design zadního sumpu spolu s ATO nádobou sladké vody umožňují akváriu nezávislý provoz po dobu 3 dnů.
 

Řízení provozu cirkulačního a skimovacího čerpadla MAX® NANO  disponuje individuálními on/off spínači, kterými lze řídit provoz odpěňovače a cirkulačního čerpadla v době krmení nebo údržby.
 

Odklápěcí kryt filtrace
Kryt filtrace uchovává filtrační zařízení mimo dohled a zároveň jej lze vyklopit za účelem údržby, a pokud je třeba, lze jej zcela vyjmout.

Recenze

Zatím bez recenze. Buďte první.

Napsat recenzi

RS MAX NANO - kompletní akvarijní systém (75L, bez stolku)

RS MAX NANO - kompletní akvarijní systém (75L, bez stolku)

RS MAX NANO - kompletní akvarijní systém (75L, bez stolku)

Napsat recenzi

10 dalších produktů ve stejné kategorii: